Geri
15000
m2
Alan
36
Derslik
995
Öğrenci
97
Öğretmen

“Girne Doğa Okulları Kampüsü Öğrencilerimizin Çağın Gereksinimlerine Uygun Eğitim ve Öğretim Alabilmeleri için Özenle Tasarlanmıştır.”


Girne Doğa Koleji

Girne Doğa Koleji okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim vermektedir. Tüm yaş gruplarında yabancı dilde eğitim sağlayan Girne Doğa Koleji alanında uzman eğitimcileri ve tecrübeli yöneticileri ile fark yaratmaktadır. Yurtdışı üniversite giriş sınavlarına yönelik eğitim veren kurumda öğrencilerin sosyal, kültürel ve sanatsal açıdan gelişimleri için bir çok etkinlik düzenlenmektedir. Akademik ve teknolojik alt yapısı ile dikkat çeken kampüs analatik düşünen, yaratıcı, yenilikçi, üretken bireyler yetiştiriyor. Girne Doğa Koleji akademik başarının yanında öğrencilerin sosyal yaşamları ile yakından ilgilenerek kültür seviyeleri yüksek, toplumla bütünleşmiş ve farklı kültürlere kolayca adapte olabilen nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli Eğitimin Adresi

Girne Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyor. Sunduğu kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımı ile öğrencilerine, ailelerine ve topluma değer katıyor.
Modern eğitim vizyonu, kullandığı öğretim modelleri ve öğrenciye verdiği değer ile fark yaratıyor. Girne Doğa Koleji fiziksel alt yapısı, eğitim sistemi ve yeni eğilimleri hızlı adapte edebilen misyonu ile bölgesinde örnek alınan bir eğitim kurumudur.